×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Adaptor cuplă FO duplex LC/APC - LC/APC singlemode C

AD-2LC-APC/2LC-APC

24 de luni

Cuplă adaptor AD-2LC-APC/2LC-APC singlemode, care conectează două perechi de mufe LC APC;

Detalii

Nivel stoc: Sunați pentru termen de livrare

Preț  6,30 Lei (5,30 Lei fără TVA) 

SEAP
Sunt instalator, vreau preț mai bun!
- +

Cuplă adaptor AD-2LC-APC/2LC-APC singlemode, care conectează două perechi de mufe LC APC.

Adaptor optic folosit în ODF sau cutii FTTH pentru conectarea pigtailurilor la patch corduri.

Urechile de prindere permit fixarea simplă și rapidă în ODF-uri și cutii de distribuție optică.

Tip conector:LC APC duplex
Construcţie:singlemode
Tip carcasă:Din material plastic
Caracteristici principale:cămașă ceramică
Garanţie:2 ani

Fișă tehnică

Tipduplex
ConectorLC/APC
Mufa 12xLC/APC
Mufa 22xLC/APC
Tip fibrăSinglemode

Review-uri

Click aici pentru a scrie un review

Pentru mai multe informații despre Adaptor cuplă FO duplex LC/APC - LC/APC singlemode C, contactați-ne la telefon 021.725.48.69 sau pe email [email protected] .