Acest website colectează date personale și folosește cookie-uri. Pentru mai multe informații, faceti click aici.

Adaptor cuplă FO duplex LC/APC - LC/APC singlemode C

Cuplă adaptor AD-2LC-APC/2LC-APC singlemode, care conectează două perechi de mufe LC APC; ... Vezi mai mult
      Adaptor cuplă FO duplex LC/APC - LC/APC singlemode  C - 1
      Adaptor cuplă FO duplex LC/APC - LC/APC singlemode C
      Adaptor cuplă FO duplex LC/APC - LC/APC singlemode C
      Cod:AD-2LC-APC/2LC-APC
      Producător:
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      800 lei
      Livrare în 1-2 zile
      Ultimele produse în stoc
      Transport gratuit peste 500 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit
      AD-2LC-APC/2LC-APC

      Fișă tehnică

      Tip
      duplex
      Mufa 1
      LC/APC duplex
      Mufa 2
      LC/APC duplex
      Tip fibră
      Singlemode

      produse în această categorie

      Adaptor cuplă FO duplex LC/APC - LC/APC singlemode  C - 1

      Adaptor cuplă FO duplex LC/APC - LC/APC singlemode C

      800 lei
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      Livrare în 1-2 zile