×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Fibre optice

Arată filtre

Format video

v

Canale audio

v

La categoria fibră optică, găsiți o gamă largă de cabluri de fibră optică, media convertoare, switch-uri, module SFP precum și accesorii de montare precum bărcuțe sau amorozi și accesorii necesare pentru construirea rețelelor de fibră optică, sub pământ sau suspendate pe clădiri sau stâlpi. Soluțiile și tehnologiile moderne din fibră optică prec...

La categoria fibră optică, găsiți o gamă largă de cabluri de fibră optică, media convertoare, switch-uri, module SFP precum și accesorii de montare precum bărcuțe sau amorozi și accesorii necesare pentru construirea rețelelor de fibră optică, sub pământ sau suspendate pe clădiri sau stâlpi. Soluțiile și tehnologiile moderne din fibră optică precum: WDM, CWDM, PON garantează stabilitatea și securitatea rețelei. Echipa noastră de asistență tehnică vă va răspunde la toate întrebările și vă va sfătui pentru alegerea componentelor optime din fibră pentru nevoile dvs.

Mai mult
  • .Cablu optic audio.Cablu: TOSLINK Tată / TOSLINK Tată Lungime cablu: 10 mCaracteristici principale: Foarte flexibil Montaj simplu şi rapid Greutate: 0.385 kgGaranţie: 2 ani

    Preț  94,23 Lei (79,19 Lei fără TVA) 

  • .Cablu optic audio.Cablu: TOSLINK Tată / TOSLINK Tată Lungime cablu: 5 mCaracteristici principale: Foarte flexibil Montaj simplu şi rapid Greutate: 0.2 kgGaranţie: 2 ani

    Preț  56,04 Lei (47,09 Lei fără TVA) 

  • .Cablu optic audio.Cablu: TOSLINK Tată / TOSLINK Tată Lungime cablu: 0.5 mCaracteristici principale: Foarte flexibil Montaj simplu şi rapid Greutate: 0.040 kgGaranţie: 2 ani

    Preț  24,51 Lei (20,60 Lei fără TVA) 

  • .Cablu optic audio.Cablu: TOSLINK Tată / TOSLINK Tată Lungime cablu: 2 mCaracteristici principale: Foarte flexibil Montaj simplu şi rapid Greutate: 0.085 kgGaranţie: 2 ani

    Preț  34,95 Lei (29,37 Lei fără TVA) 

  • Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207M transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră optică single-mode.Setul de convertoare ULTIMODE M-207M...

    Preț  222,55 Lei (187,02 Lei fără TVA) 

  • Modul optic SFP ULTIMODE-011M funcţionează cu fibre multi-mode de până la 550 m lungime, şi viteze de transmisie de până la 155 Mb/s.SFP ULTIMODE SFP-011M 2xLC (multimode, 850 nm, 550 m, 2xLC)Elemente distinctivecomunicaţie...

    Preț  55,62 Lei (46,74 Lei fără TVA) 

  • Vedere din faţăCaracteristici distinctive:gigabit 1000Mbps transmisie duplex prin utilizarea a două fibre multimodale, distanţa de transmisie de până la 550 m, conectori optici LC.Modulul SFP...

    Preț  77,52 Lei (65,14 Lei fără TVA) 

  • Aparatul de sudat fibre optice Signal Fire AI-8Vedere a ghidajelor fibrei Vedere a trusei de unelte. Tava retractabilă conține cleaverul de fibră de înaltă precizie.Cutia oferă un suport solid și stabilElementul detașabil poate fi...

    Preț  7,492.95 (6,296.60 fără TVA) 

  • Tip senzor: InGaAs Lungime de undă ieșire optică: 850 nm / 1300 nm / 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm / 1625 nmIntervalul de măsură a puterii optice: 26  ... -50 dBm Eroare de măsurare: ±...

    Preț  239,11 Lei (200,94 Lei fără TVA) 

  • View of the splicerSide view with open lidClose-up on the electrodesView of the toolbox. The retractable tray can hold fiber cleaver.Other included accessories: bottle for IPA alcohol, univeral stripper, set of spare electrodes,...

    Preț  7,937.49 (6,670.16 fără TVA) 

  • .Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers..Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul...

    Preț  56,79 Lei (47,73 Lei fără TVA) 

  • .Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers..Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul...

    Preț  67,86 Lei (57,03 Lei fără TVA) 

  • .Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers..Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul...

    Preț  88,20 Lei (74,12 Lei fără TVA) 

  • .Cablul optic ULT-12SM-UNI este un cablu universal care poate fi folosit la conexiunile interioare şi exterioare.Fibrele din interior sunt colorate conform standardului TIA-EIA-598-A...Cablul conține fibre singlemode conforme ITU-T...

    Preț  3,36 Lei (2,82 Lei fără TVA) 

  • .Cablul optic ULT-FC.E-2SM este un cablu universal care poate fi folosit la conexiunile interioare şi exterioare...Cablul conține fibre unimodale conform standardului G.657A2 cu diametrul 250 μm.Fibrele îndeplinesc standardele EN...

    Preț  1,04 Lei (0,88 Lei fără TVA) 

  • .Kitul SP-58C conține toate componentele necesare pregătirii pentru splice mecanic sau prin sudură a oricărui tip de fibră optică.Nu numai atât, în kit sunt incluse un power metru și un detector optic pentru a identifica rapid zona...

    Preț  804,62 Lei (676,15 Lei fără TVA) 

  • .Cablu optic audio.Cablu: TOSLINK Tată / TOSLINK Tată Lungime cablu: 1 mCaracteristici principale: Foarte flexibil Montaj simplu şi rapid Greutate: 0.055 kgGaranţie: 2 ani

    Preț  29,27 Lei (24,59 Lei fără TVA) 

  • .Atenuator optic cu atenuare de 2dB, conector FC (FCtată-mamă)..Atenuatorul se montează la intrarea în echipamente pentru a nu depăşi nivelul maxim de putere optică descris de producătorul acestora.Tip conector: FC Tată / Mamă...

    Preț  8,46 Lei (7,11 Lei fără TVA) 

  • .Pigtailul este o secțiune scurtă de fibră optică cu înveliș tampon, terminată într-un capăt cu o mufă de conectare și celălalt capăt lăsat liber..Pigtail-urile se sudează cu fibrele cablului de distribuţie, eliminând astfel...

    Preț  8,52 Lei (7,16 Lei fără TVA) 

  • .Atenuator optic cu atenuare de 10dB, conector SC (SCtată-mamă)..Atenuatorul se montează la intrarea în echipamente pentru a nu depăşi nivelul maxim de putere optică descris de producătorul acestora.Tip conector: SC Tată / Mamă...

    Preț  50,88 Lei (42,76 Lei fără TVA)