Acest website colectează date personale și folosește cookie-uri. Pentru mai multe informații, faceti click aici.

Nr. canale

Nr. canale

Rezoluție

Rezoluție

Viteză transmisie

Viteză transmisie

Nr. Porturi

Nr. Porturi

WDM

WDM

Distanță

Distanță

Canale audio

Canale audio

Rackabil

Rackabil

Diagonala ecran

Diagonala ecran

Uplink SFP

Uplink SFP

Porturi PoE

Porturi PoE

Uplink RJ-45

Uplink RJ-45

PoE

PoE

Nr. fibre

Nr. fibre

Porturi HiPoE / ePoE

Porturi HiPoE / ePoE

Industrial

Industrial

Preț

Preț

  • 0,00 lei - 5.618,00 lei

Splicer fibră optică profesional

Fibra optica - echipamente si accesorii

Filtre active

Adaptorul AI-9/ADPS vă permite să conectați o sursă de alimentare AI-9/PS la un dispozitiv de îmbinare a fibrelor optice AI-9.; Dispozitivul este echipat suplimentar cu o ieșire de alimentare USB 5V/2.5A;
11456 leiPreț
Modul SFP 1,25G FS-B3524-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda   1310/1550nm   cu distanță maximă de transmisie de 20km, conector LC simplex și modul DDM (Digital Diagnostics Monitoring).
5516 leiPreț
Powermetre, OTDR și surse laser
Sursa optică de laser TM102N-SM L5819 este folosită la măsurarea atenuării fibrelor optice din reţele FTTx. Sursa generează unde laser cu o lungime de undă şi putere predefinite pentru a permite măsurători precise.
62014 leiPreț
    • Pachet
    ODF rackabil 12xSC simplex 1U 19'' glisant alb - 1
      • Pachet
      Cutii de distribuție FTTH și ODF-uri
      Patch panel ODF Fibertechnic pentru  12 cuple SC/E2000 simplex/LC duplex  pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19”. ODF-ul Fibertechnic este rabatabil și are șine glisante pentru accesul simplu și comod la casetele de sudură, splicer-uri și fibrele din interiorul acestuia. 
      21629 lei20548 leiPreț normal-5%opritPreț
      Modul SFP 1,25G FS-B5324-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda   1550/1310nm   cu distanță maximă de transmisie de  20km, conector LC simplex și modul DDM (Digital Diagnostics Monitoring).
      5516 leiPreț

      La categoria fibră optică, găsiți o gamă largă de cabluri de fibră optică, media convertoare, switch-uri, module SFP precum și accesorii de montare precum bărcuțe sau amorozi și accesorii necesare pentru construirea rețelelor de fibră optică, sub pământ sau suspendate pe clădiri sau stâlpi. Soluțiile și tehnologiile moderne din fibră optică precum: WDM, CWDM, PON garantează stabilitatea și...

      Mai multe