Acest website colectează date personale și folosește cookie-uri. Pentru mai multe informații, faceti click aici.

Adaptorul optic SM SC/UPC tată - SC/APC mamă

Adaptorul optic SC/UPC – SC/APC vă permite să rezolvați problema conectării patch-cordurilor cu conector SC/A... Vezi mai mult
      Adaptorul optic SM SC/UPC tată - SC/APC mamă - 1
      Adaptorul optic SM SC/UPC tată - SC/APC mamă
      Cod produs:L4402
      Producător:DIPOL
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      2332 lei
      rating (1)
      Livrare în 5-7 zile
      În stoc furnizor
      Transport gratuit peste 1000 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit
      Adaptorul optic SM SC/UPC tată - SC/APC mamă
      Adaptorul optic SM SC/UPC tată - SC/APC mamă
      Adaptorul optic SC/UPC – SC/APC vă permite să rezolvați problema conectării patch-cordurilor cu conector SC/APC (verde, ferulă în unghi) la echipamente cu conector SC/UPC (albastru, ferulă dreaptă).
      Adaptorul poate fi utilizat atât în OTDR-uri cât și în surse laser dotate conectorii SC/UPC. Atenuare 0dB.
      DIPOL
      L4402

      Fișă tehnică

      Tip
      simplex
      Mufa 1
      SC/UPC
      Mufa 2
      SC/APC
      Tip fibră
      Singlemode
      Un adaptor super bun Mini-Nod -> ONT/ONU
      rating 5
      Majoritatea Mini-Nod-urilor de fibra optica vin cu mufa SC/UPC, daca ONT-ul sau ONU vostru are mufa SC/APC pentru a nu avea o pierdere mult prea mare de semnal veti avea nevoie de acest adaptor.
      Cu ajutorul adaptorului pierderea este de 2db vs 4db fara. In unele cazuri acei 2db pot face diferenta daca functioneaza sau nu.

      produse în această categorie

      Adaptorul optic SM SC/UPC tată - SC/APC mamă - 1

      Adaptorul optic SM SC/UPC tată - SC/APC mamă

      2332 lei
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      rating (1)
      Livrare în 5-7 zile
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      SEAP

      Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns