×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Media convertoare

Categorii produse

Producător

Viteză transmisie

  • Media convertor Ethernet pentru utilizare industrială. Acest tip de echipament este recomandat a fi utilizat în cadrul reţelelor din sectorul industrial, cu condiții aspre ale mediului de lucru precum variații mari ale temperaturii,...

    Preț cu/fara TVA: 229,97 lei / 193,25 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul schimbării configuraţiei rețelei, nu trebuie schimbat tot echipamentul ci doar modulul SFP. Atenţie! În portul SFP se montează module SFP, care se...

    Preț cu/fara TVA: 133,00 lei / 111,76 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Convertorul M-023G permite schimbarea mediului de transmitere a fluxului de date din cablul STP/UTP electric în fibră optică multimodală. Convertorul media este dotat cu doi conectori SC. Unul este folosit la transmitere (TX), iar...

    Preț cu/fara TVA: 207,88 lei / 174,69 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Convertorul M-023M permite schimbarea mediului de transmitere a fluxului de date din cablul STP/UTP electric în fibră optică multimodală. Convertorul media este dotat cu doi conectori SC. Unul este folosit la transmitere (TX), iar...

    Preț cu/fara TVA: 132,83 lei / 111,62 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Convertorul M-203G permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Convertorul media este dotat cu doi conectori SC. Unul este folosit la transmitere (TX), iar celălalt la recepţie (RX). Semnalul optic...

    Preț cu/fara TVA: 201,71 lei / 169,50 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Convertorul M-207G permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Echipamentul este prevăzut cu o conexiune SC care asigură independenţa transmisiilor. Semnalul optic este transmis şi recepţionat în...

    Preț cu/fara TVA: 665,79 lei / 559,49 lei| Nivel stoc: | GRATUIT *

    SEAP
  • Convertorul M-207M permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Echipamentul este prevăzut cu o conexiune SC care asigură independenţa transmisiilor. Semnalul optic este transmis şi recepţionat în...

    Preț cu/fara TVA: 252,86 lei / 212,49 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Carcasă rackabilă OM-14 ce permite montarea și alimentarea a 14 media convertoare de fibră optică în dulapuri Rack 19". Echipamentul are două surse de alimentare redundante și un sistem de răcire separat.Număr de sloturi:...

    Preț cu/fara TVA: 605,58 lei / 508,89 lei| Nivel stoc: | GRATUIT *

    SEAP
  • Convertorul OM1-MM permite schimbarea mediului de transmitere a fluxului de date din cablul STP/UTP electric în fibră optică multimodală. Echipamentul este prevăzut cu o conexiune SC care asigură independenţa transmisiilor....

    Preț cu/fara TVA: 161,32 lei / 135,56 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Convertorul OM1-SM permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Echipamentul este prevăzut cu o conexiune SC care asigură independenţa transmisiilor. Semnalul optic este transmis şi recepţionat în...

    Preț cu/fara TVA: 161,32 lei / 135,56 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Convertorul OM2-MM permite schimbarea mediului de transmitere a fluxului de date din cablul STP/UTP electric în fibră optică multimodală. Convertorul media este dotat cu doi conectori SC. Unul este folosit la transmitere (TX), iar...

    Preț cu/fara TVA: 85,02 lei / 71,45 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Convertorul OM2-SM permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Convertorul media este dotat cu doi conectori SC. Unul este folosit la transmitere (TX), iar celălalt la recepţie (RX). Semnalul optic...

    Preț cu/fara TVA: 85,02 lei / 71,45 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Convertorul OMG1-SM permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Echipamentul este prevăzut cu o conexiune SC care asigură independenţa transmisiilor. Semnalul optic este transmis şi recepţionat în...

    Preț cu/fara TVA: 321,57 lei / 270,23 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Convertorul OMG2-MM permite schimbarea mediului de transmitere a fluxului de date din cablul STP/UTP electric în fibră optică multimodală. Convertorul media este dotat cu doi conectori SC. Unul este folosit la transmitere (TX),...

    Preț cu/fara TVA: 119,92 lei / 100,77 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Convertorul OMG2-SM permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Convertorul media este dotat cu doi conectori SC. Unul este folosit la transmitere (TX), iar celălalt la recepţie (RX). Semnalul optic...

    Preț cu/fara TVA: 119,92 lei / 100,77 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Convertorul OTE103R permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Echipamentul este prevăzut cu o conexiune FC care asigură independenţa transmisiilor. Semnalul optic este transmis şi recepţionat în...

    Preț cu/fara TVA: 115,91 lei / 97,40 lei| Nivel stoc:

    SEAP
  • Convertorul OTE103T permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Echipamentul este prevăzut cu o conexiune FC care asigură independenţa transmisiilor. Semnalul optic este transmis şi recepţionat în...

    Preț cu/fara TVA: 115,91 lei / 97,40 lei| Nivel stoc:

    SEAP