×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Media convertoare

Meniu

pe pagină
  • Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207M transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră optică single-mode.Setul de convertoare ULTIMODE M-207M...

    Preț cu/fara TVA: 234,29 lei / 196,88 lei

    SEAP
  • Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-407M transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră optică single-mode.Setul de convertoare ULTIMODE M-407M Panourile...

    Preț cu/fara TVA: 265,39 lei / 223,02 lei

    SEAP
  • Setul de media convertoare ULTIMODE M-407M-2 transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră optică singlemode. Unul dintre convertoare este echipat cu două...

    Preț cu/fara TVA: 324,95 lei / 273,07 lei

    SEAP
  • Adaptorul multimode ULTIMODE A-011S permite conectarea a două fibre optice terminate în mufe SC.Cupla SC-SC multimodeVedere din partea opusăElemente distinctive:pentru conexiuni SC la SCpentru echipamente multimodecarcasă de plastic...

    Preț cu/fara TVA: 1,49 lei / 1,25 lei

    SEAP
  • Cupla multimode ULTIMODE A-011D conectează două perechi de mufe SC.Cuplă SC duplex multimode ULTIMODE A-011DVedere din partea opusăElemente distinctive: pentru conectori SC duplex multimode carcasă de plastic (ferulă ceramică)Cupla...

    Preț cu/fara TVA: 3,00 lei / 2,52 lei

    SEAP
  • Cupla multimode ULTIMODE A-055D conectează două perechi de mufe LC.Cuplă LC duplex multimode ULTIMODE A-055DElemente distinctive:pentru mufe LC (o pereche -duplex)pentru fibre multimodecarcasă de plastic (ferulă ceramică)Cupla LC...

    Preț cu/fara TVA: 7,08 lei / 5,95 lei

    SEAP
  • Cupla single-mode ULTIMODE A-513S permite conectarea (splice mecanic) a două fibre optice terminate în mufe SC şi FC.CuplaVedere din spateElemente distinctive: pentru conexiuni SC la FC pentru echipament single-mode carcasă de...

    Preț cu/fara TVA: 10,27 lei / 8,63 lei

    SEAP
  • Cupla Single-mode ULTIMODE A-533S permite conectarea a două fibre optice terminate în mufe FC.CuplaCupla fără capacele de protecţieElemente distinctive:pentru mufe FCpentru fibre single-modecarcasă de plastic (ferulă ceramică)Cupla...

    Preț cu/fara TVA: 3,09 lei / 2,60 lei

    SEAP
  • Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207G transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu FTP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră optică single-mode.Setul de convertoare ULTIMODE M-207G...

    Preț cu/fara TVA: 625,61 lei / 525,72 lei | GRATUIT *

    SEAP
  • Convertorul media ULTIMODE M-203G Din partea opusăAlimentatorul inclusElemente distinctive:1 x port Ethernet 10/100/1000 Mbps (RJ-45)distanţa maximă de transmisie de 20 kmtransmisie prin două fibre optice single-modeindicatorii LED...

    Preț cu/fara TVA: 199,05 lei / 167,27 lei

    SEAP
  • Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-023G transformă semnalele electrice (semnal date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră optică multimode.ConvertorulDin partea opusăAdaptoarele AC/DC...

    Preț cu/fara TVA: 201,81 lei / 169,59 lei

    SEAP
  • Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-023M transformă semnalele electrice (semnal date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră optică multimode.Convertorul ULTIMODE M-023M şi...

    Preț cu/fara TVA: 111,05 lei / 93,32 lei

    SEAP
  • Convertorul OTE103T permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Echipamentul este prevăzut cu o conexiune FC care asigură independenţa transmisiilor. Semnalul optic este transmis şi recepţionat în...

    Preț cu/fara TVA: 72,14 lei / 60,62 lei

    SEAP
  • Convertorul OTE103R permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Echipamentul este prevăzut cu o conexiune FC care asigură independenţa transmisiilor. Semnalul optic este transmis şi recepţionat în...

    Preț cu/fara TVA: 72,14 lei / 60,62 lei

    SEAP
  • Convertorul OM2-SM permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Convertorul media este dotat cu doi conectori SC. Unul este folosit la transmitere (TX), iar celălalt la recepţie (RX). Semnalul optic...

    Preț cu/fara TVA: 83,76 lei / 70,39 lei

    SEAP
  • Convertorul OMG2-SM permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Convertorul media este dotat cu doi conectori SC. Unul este folosit la transmitere (TX), iar celălalt la recepţie (RX). Semnalul optic...

    Preț cu/fara TVA: 118,17 lei / 99,30 lei

    SEAP
  • Convertorul OMG2-MM permite schimbarea mediului de transmitere a fluxului de date din cablul STP/UTP electric în fibră optică multimodală. Convertorul media este dotat cu doi conectori SC. Unul este folosit la transmitere (TX),...

    Preț cu/fara TVA: 118,17 lei / 99,30 lei

    SEAP
  • Convertorul OMG1-SM permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Echipamentul este prevăzut cu o conexiune SC care asigură independenţa transmisiilor. Semnalul optic este transmis şi recepţionat în...

    Preț cu/fara TVA: 298,61 lei / 250,94 lei

    SEAP
  • Convertorul OM1-SM permite legătura de la cablul clasic STP/UTP la fibră optică singlemode. Echipamentul este prevăzut cu o conexiune SC care asigură independenţa transmisiilor. Semnalul optic este transmis şi recepţionat în...

    Preț cu/fara TVA: 159,01 lei / 133,62 lei

    SEAP
  • Convertorul OM1-MM permite schimbarea mediului de transmitere a fluxului de date din cablul STP/UTP electric în fibră optică multimodală. Echipamentul este prevăzut cu o conexiune SC care asigură independenţa transmisiilor....

    Preț cu/fara TVA: 162,22 lei / 136,32 lei

    SEAP