×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Powermetre, OTDR și surse laser

Meniu

  • Bobina de Lansare de Fibra Optica pentru OTDR (singlemode, 150 m, în cutie, FC/PC - SC/APC)Interiorul cutiei și conectorii de la capetele fibreiBobină de lansare de fibra optică pentru măsurători cu echipamente tip OTDR în sisteme...

    Preț cu/fara TVA: 660,50 lei / 555,04 lei | GRATUIT *

    SEAP
  • Powermetru optic GRANDWAY FHP2B04Vedere a compartimentului de baterie și a conectorului USBAccesoriile incluse: încărcător, adaptor SC/APC, CD cu instructiuni,cablu USB, husă de protecție, două baterii reîncărcabile AAPowermetru...

    Preț cu/fara TVA: 802,14 lei / 674,07 lei | GRATUIT *

    SEAP
  • Tip senzor: InGaAs Lungimea de undă optică: 850 nm / 1300 nm / 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm / 1625 nmIntervalul de măsură a puterii optice: 10  ... -70 dBm Eroare de măsurare: ±...

    Preț cu/fara TVA: 467,49 lei / 392,85 lei

    SEAP
  • Reflectometru OTDR GRANDWAY FHO3000-D26Vedere a conectorilorVedere a compartimentului de bateriiAccesoriileAlimentarea și cablurile incluseGeanta inclusăReflectometrul OTDR GRANDWAY FHO3000-D26 este folosit pentru măsurarea...

    Preț cu/fara TVA: 9,544.12 / 8,020.27 | GRATUIT *

    SEAP
  • Sursa de lumină laser SP-OSM32 permite generarea unui fascicul de lumină cu lungimea de undă 1310 nm / 1550 nm. Folosind orice sistem optic de măsurare, aveți posibilitatea de verificare rapidă și facilă a stării fibrelor optice și...

    Preț cu/fara TVA: 754,34 lei / 633,90 lei | GRATUIT *

    SEAP
  • Sursă laser GRANDWAY FHS1D02 (1310/1550nm)Aparatul şi adaptorul opticAparatul este alimentat de 4 baterii ascunse sub capacul ce se închide cu ajutorul unui şurub.Accesoriile incluseSursa optică de laser GRANDWAY FHS1D02 L5825 este...

    Preț cu/fara TVA: 1,042.11 / 875,72 lei | GRATUIT *

    SEAP
  • Vedere din față a sursei laser GRANDWAY FHS2Q01FVedere din față și lateral împreună cu conectorii opticiConectorul pentru încărcarea baterieiHusaAccesoriile incluseSursa de laser GRANDWAY FHS2Q01F L5826 este o unealtă necesară...

    Preț cu/fara TVA: 2,326.57 / 1,955.10 | GRATUIT *

    SEAP