Acest website colectează date personale și folosește cookie-uri. Pentru mai multe informații, faceti click aici.

Patchcord-uri

281 (de) produse

Catalog
Grilă

Filtre active

Patchcord-ul single-mode ULTIMODE PC-515S este o prelungire de fibră optică cu lungimea de 1 metru ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri. Conectorii optici de tip LC, datorită dimensiunilor reduse, sunt ideali pentru echipamentele de fibră optică cu densitate mare de porturi, iar conectorii SC sunt momentan cei...
1276 leiPreț

Un patchcord (cablu patch) este un cablu electric sau optic, de lungime de obicei mică, cu conectori la capete, care se folosește pentru conectarea echipamentelor terminale între ele sau cu prizele de perete sau din dulap. Un patchcord fibră optică este un cablu de fibră optică monomodal SMF sau multimodal MMF, de o anumită lungime, ce este prevăzut la ambele capete cu mufe...

Mai multe