×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Patchcord-uri

  • .Patchcord optic singlemode duplex cu manta din PVC.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip...

    Preț  17,10 Lei (14,37 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord multimode duplex OM2 cu izolație LSZH.Tip conector: SC ST Tip fibră optică: 50  / 125 µm Fibre multimodAtenuarea de inserție maximă a conectorului: 0.19 dB Caracteristici principale: Izolație LSZH...

    Preț  26,14 Lei (21,96 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord optic singlemode duplex cu manta din PVC.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip...

    Preț  22,83 Lei (19,19 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord multimode duplex OM2 cu izolație LSZH.Tip conector: ST ST Tip fibră optică: 50  / 125 µm Fibre multimodAtenuarea de inserție maximă a conectorului: 0.18 dB Caracteristici principale: Izolație LSZH...

    Preț  32,05 Lei (26,93 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord-ul multimode duplex OM3 cu izolație LSZH este utilizat la conectarea reţelelor rapide, cum ar fi 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, și îndeplinește normele IEC, EIA TIA şi standardele Telecordia.Tip conector: LC LC...

    Preț  33,61 Lei (28,25 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord optic singlemode duplex cu manta din PVC.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip...

    Preț  19,24 Lei (16,17 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord multimode duplex OM2 cu izolație LSZH.Tip conector: LC/UPC SC/UPC Tip fibră optică: 50 / 125 µm - Fibre multimodAtenuarea de inserție maximă a conectorului: 0.11 dB Atenuare: 2.8 dB/km @...

    Preț  25,56 Lei (21,48 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord multimod.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip conector: FC FC Tip fibră...

    Preț  26,72 Lei (22,45 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord unimodal simplex cu căptuşeală PVC.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip...

    Preț  12,58 Lei (10,57 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord multimod.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip conector: SC ST Tip fibră...

    Preț  17,91 Lei (15,05 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord unimodal simplex cu căptuşeală PVC.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip...

    Preț  13,73 Lei (11,54 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord multimod.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip conector: SC SC Tip fibră...

    Preț  10,08 Lei (8,47 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord multimod.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip conector: LC ST Tip fibră...

    Preț  11,36 Lei (9,55 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord multimod.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip conector: ST ST Tip fibră...

    Preț  17,10 Lei (14,37 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord unimodal simplex cu căptuşeală PVC.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip...

    Preț  10,95 Lei (9,20 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord unimodal simplex cu căptuşeală PVC.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip...

    Preț  15,71 Lei (13,20 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord multimod.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip conector: LC LC Tip fibră...

    Preț  12,05 Lei (10,13 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord optic singlemode duplex cu manta din PVC.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip...

    Preț  12,81 Lei (10,76 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord optic singlemode duplex cu manta din PVC.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip...

    Preț  10,66 Lei (8,96 Lei fără TVA) 

  • .Patchcord optic singlemode duplex cu manta din PVC.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.Tip...

    Preț  74,76 Lei (62,82 Lei fără TVA)