Acest website colectează date personale și folosește cookie-uri. Pentru mai multe informații, faceti click aici.

Adaptor cuplă fibră optică SC - SC OM3 multimode

Adaptor AD-SC/SC-MM-OM3 multimodal care conectează două perechi de conexiuni tip SC; Utilizare: Fibre multimodale... Vezi mai mult
      Adaptor cuplă fibră optică SC - SC OM3 multimode  - 1
      Adaptor cuplă fibră optică SC - SC OM3 multimode
      Adaptor cuplă fibră optică SC - SC OM3 multimode
      Cod produs:AD-SC/SC-MM-OM3
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      256 lei
      Livrare în 1-2 zile
      Ultimele produse în stoc
      Transport gratuit peste 1000 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit
      AD-SC/SC-MM-OM3

      Fișă tehnică

      Tip
      simplex
      Mufa 1
      SC
      Mufa 2
      SC
      Tip fibră
      OM3 (50/125um)

      V-ar putea plăcea și

      produse în această categorie

      Adaptor cuplă fibră optică SC - SC OM3 multimode  - 1

      Adaptor cuplă fibră optică SC - SC OM3 multimode

      256 lei
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      Livrare în 1-2 zile
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      SEAP

      Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns