×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Splitere si atenuatori optici

Meniu

Producător

  • Atenuator optic FC 010 FC/PC, 10 dBVedere din spateAtenuatorul optic FC de 10 dB este utilizat pentru reglarea nivelului semnalului optic la intrarea unui receptor optic. Piesa este destinată sistemelor de distribuție a semnalului...

    Preț cu/fara TVA: 63,90 lei / 53,70 lei

    SEAP
  • Atenuator optic cu atenuare de 5 dB, SC mamă la SC tată.AtenuatorulVedere din partea opusăCaracteristici distinctive:atenuare de: 5dBdotat cu mufe SC (SC mamă la SC tată)pentru fibre single-modefuncţionează la lungimi de undă de...

    Preț cu/fara TVA: 35,96 lei / 30,22 lei

    SEAP
  • Amortizor optic cu atenuare 2dB, priză FC cu mufă FC (aşa-zisă mamă-tată). Atenuatorul poate fi folosit înainte de receptor pentru a nu depăși puterea maximă acceptată la intrarea receptorului. Tip conector: FC Tată / Mamă...

    Preț cu/fara TVA: 82,93 lei / 69,69 lei

    SEAP
  • Amortizor optic cu atenuare 5dB, priză FC cu mufă FC (aşa-zisă mamă-tată). Atenuatorul poate fi folosit înainte de receptor pentru a nu depăși puterea maximă acceptată la intrarea receptorului. Tip conector: FC Tată / Mamă...

    Preț cu/fara TVA: 82,93 lei / 69,69 lei

    SEAP
  • Amortizor optic cu atenuare 10dB, priză LC cu mufă LC (aşa-zisă mamă-tată). Atenuatorul poate fi folosit înainte de receptor pentru a nu depăși puterea maximă acceptată la intrarea receptorului. Tip conector: LC Tată / Mamă...

    Preț cu/fara TVA: 219,84 lei / 184,74 lei

    SEAP
  • Amortizor optic cu atenuare 5dB, priză LC cu mufă LC (aşa-zisă mamă-tată). Atenuatorul poate fi folosit înainte de receptor pentru a nu depăși puterea maximă acceptată la intrarea receptorului. Tip conector: LC Tată / Mamă...

    Preț cu/fara TVA: 219,84 lei / 184,74 lei

    SEAP
  • Amortizor optic cu atenuare 10dB, priză SC cu mufă SC (aşa-zisă mamă-tată). Atenuatorul poate fi folosit înainte de receptor pentru a nu depăși puterea maximă acceptată la intrarea receptorului. Tip conector: SC Tată / Mamă...

    Preț cu/fara TVA: 80,83 lei / 67,93 lei

    SEAP
  • Splitter optic 1:4 ULTIMODE SO-4-7AConectorii SC/APCCaracteristici distinctive: Raport splitare: 1:4, Lungime de undă: 1260 - 1650 nm, Fibre G.657A de 1 m terminate cu conectori SC/APC, Dimensiuni reduse, Stabilitate în...

    Preț cu/fara TVA: 107,78 lei / 90,57 lei

    SEAP
  • Splitter optic 1:8 ULTIMODE SO-8-7AConectorii SC/APCCaracteristici distinctive: Raport splitare: 1:8, Lungime de undă: 1260 - 1650 nm, Fibre G.657A de 1 m terminate cu conectori SC/APC, Dimensiuni reduse, Stabilitate în...

    Preț cu/fara TVA: 126,51 lei / 106,31 lei

    SEAP
  • TOT-002 se foloseşte la protecția ieşirilor optice ale transmiţătorului care nu sunt utilizate. Conector: FC/PC Greutate: 0.01 kg Dimensiuni: Ø 10  x 43 mm Garanţie: 2 ani  

    Preț cu/fara TVA: 44,07 lei / 37,03 lei

    SEAP