×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Adaptor cuplă fibră optică FC-APC - FC-APC singlemode

AD-FC-APC/FC-APC

24 de luni

Adaptor AD-FC-APC/FC-APC unimodal - conectează două conexiuni de tip FC/APC;

Detalii

Nivel stoc:
>

Preț  3,36 Lei (2,82 Lei fără TVA) 

SEAP
Sunt instalator, vreau preț mai bun!
- +

Cuplă optică de adaptare AD-FC-APC/FC-APC singlemode - conectează două cuple optice FC/APC.


Adaptor optic folosit în ODF sau cutii FTTH pentru conectarea pigtailurilor la patch corduri.


Carcasa cu filet și cu piuliţă permite amplasarea simplă a adaptorului în patch-panel.

Tip conector:FC/APC simplex
Construcţie:singlemode
Tip carcasă:Metalică
Caracteristici principale:cămașă ceramică
Garanţie:2 ani

Date tehnice

Tipsimplex
ConectorFC/APC
Mufa 1FC/APC
Mufa 2FC/APC
Tip fibrăSinglemode

Produse comandate împreună cu acest produs:

Review-uri

Click aici pentru a scrie un review

Pentru mai multe informații despre Adaptor cuplă fibră optică FC-APC - FC-APC singlemode , contactați-ne la telefon 021.725.48.69 sau pe email [email protected] .