- Modul step-down - coborâre tensiune
- În cazul funcționării în regim continuu (24h/24) consumul nu trebuie să depăşească 80% din curentul maxim furnizat
| Tip: | Step down - reducere tensiune |
| Tensiune de alimentare: | 24 V DC |
| Tensiune ieşire: | 12 V DC |
| Curent ieşire: | 2 A (max) |
| Putere: | 24 W (max) |
| Caracteristici principale: | Impermeabilă |
| Utilizare: | alimentare camere pentru alimentarea camerelor cu termostat |
| Greutate: | 0.04 kg |
| Dimensiuni: | 60 x 25 x 20 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Părerea noastră
Specificații
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs












