- Modul step-down - coborâre tensiune
- În cazul funcționării în regim continuu (24h/24) consumul nu trebuie să depăşească 80% din curentul maxim furnizat
| Tip: | Step down - reducere tensiune |
| Tensiune de alimentare: | 24 V DC |
| Tensiune ieşire: | 12 V DC |
| Curent ieşire: | 5 A (max) |
| Putere: | 60 W (max) |
| Caracteristici principale: | Impermeabilă |
| Utilizare: | alimentare camere pentru alimentarea camerelor cu termostat |
| Temperatură de lucru: | 0 °C ... 50 °C |
| Greutate: | 0.045 kg |
| Dimensiuni: | 60 x 25 x 20 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Părerea noastră
Specificații
- Tip:
- Step down - reducere tensiune
- Tensiune de alimentare:
- 24 V DC
- Tensiune ieşire:
- 12 V DC
- Curent ieşire:
- 5 A (max)
- Putere:
- 60 W (max)
- Caracteristici principale:
- Impermeabilă
- Utilizare:
- alimentare camere
- pentru alimentarea camerelor cu termostat
- Temperatură de lucru:
- 0 °C ... 50 °C
- Greutate:
- 0.045 kg
- Dimensiuni:
- 60 x 25 x 20 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs












