- Modul step-down - coborâre tensiune
- RED-6 este ideal pentru alimentarea echipamentelor, de tip: DVR, stație CB, echipamente radio sau alte echipamente alimentate la 12V DC cu putere mai mică de 80W în autovehicule cu tensiune de 24V
| Tip: | Step down - reducere tensiune, DC/DC |
| Număr intrări: | 1 |
| Număr ieşiri: | 1 |
| Tensiune de alimentare: | 14 ... 30 V DC |
| Tensiune ieşire: | 13.5 V DC |
| Reglaj tensiune ieșire: | ![]() |
| Curent ieşire: | 2 A (funcţionare continuă), max. 6 A (operare în timp real) |
| Diferenţa minimă de tensiune între intrare şi ieșire: | 1 V |
| Protecții: | Scurtcircuit La supraîncărcare Supratensiune |
| Utilizare: | alimentare camere pentru alimentarea camerelor cu termostat |
| Greutate: | 0.312 kg |
| Dimensiuni: | 130 x 100 x 40 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Tip:
- Step down - reducere tensiune, DC/DC
- Număr intrări:
- 1
- Număr ieşiri:
- 1
- Tensiune de alimentare:
- 14 ... 30 V DC
- Tensiune ieşire:
- 13.5 V DC
- Reglaj tensiune ieșire:
- Nu
- Curent ieşire:
- 2 A (funcţionare continuă),
- max. 6 A (operare în timp real)
- Diferenţa minimă de tensiune între intrare şi ieșire:
- 1 V
- Protecții:
- Scurtcircuit
- La supraîncărcare
- Supratensiune
- Utilizare:
- alimentare camere
- pentru alimentarea camerelor cu termostat
- Greutate:
- 0.312 kg
- Dimensiuni:
- 130 x 100 x 40 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare














