Pigtail fibră LC singlemode ULTIMODE PG-55S (1m, G.652.D, 9/125)

ULTIMODE PG-55S este un pigtail singlemode cu o lungime de 1 metru, terminată la un capăt cu conector LC. Conecto... Vezi mai mult
      Pigtail fibră LC singlemode ULTIMODE PG-55S (1m, G.652.D, 9/125) - 1
      Pigtail fibră LC singlemode ULTIMODE PG-55S (1m, G.652.D, 9/125)
      Cod produs:L3555
      Producător:ULTIMODE
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      521 lei
      Livrare în 1-2 zile
      Ultimele produse în stoc
      Transport gratuit peste 1000 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit
      ULTIMODE PG-55S este un pigtail singlemode cu o lungime de 1 metru, terminată la un capăt cu conector LC.
      Pigtail fibră LC singlemode ULTIMODE PG-55S (1m, G.652.D, 9/125)
      Pigtail LC singlemode ULTIMODE PG-55S
      Pigtail fibră LC singlemode ULTIMODE PG-55S (1m, G.652.D, 9/125)
      Mufa LC
      Elemente distinctive:
      • conector LC
      • o fibră single-mode (G.652.D)
      • lungime: 1 m
      • atenuare mică
      ULTIMODE PG-55S este un pigtail singlemode cu o lungime de 1 metru, terminată la un capăt cu conector LC. Conectorii optici de tip LC, datorită dimensiunilor mici, sunt ideali pentru echipamentele de fibră optică cu densitate mare de porturi.
      Patchcordurile optice ULTIMODE sunt se disting prin atenuările mici şi prin ferulele de cea mai bună calitate. Pentru fiecare patchcord sunt verificate valorile de atenuare, return loss şi suprafeţele ferulelor pentru a garanta conexiuni cu parametri cât mai buni.
      Fibra optică singlemode LWP (Low Water Peak) utilizată în aceste patchcord-uri respectă standardul ITU-T G.652.D putând fi integrată fără probleme de compatibilitate în reţelele existente de fibră optică. Atenuarea medie este de aproximativ 0.4 dB/km la 1310 nm şi de 0.25 dB/km pentru 1550 nm. Fibra optică este întărită cu fibre de kevlar şi acoperită cu PVC.
      Fibrele optice singlemode conforme cu standardul ITU-T G.652D sunt printre cele mai bune de pe piaţă. Înainte de introducerea recomandărilor G.652D fibrele puteau fi folosite doar într-o singură lungime de undă. Acum, fibrele cu tehnlolgie LWP (Low Water Peak) pot fi folosite în oricare bandă de la 1280 nm - 1650 nm.
      Specificaţii:
      Nume:Pigtail LC singlemode ULTIMODE PG-55S
      Cod:L3555
      Lungime:1 m
      Tip de fibră:1x singlemode, 9/125
      Conector:LC
      Atenuare la inserţie [dB]:< 0.25
      Pierderi pe retur [dB]:> 50

       

      ULTIMODE
      L3555

      Fișă tehnică

      Lungime
      2m
      Tip cablu
      Pigatil
      Conector
      LC
      Tip fibră
      Singlemode
      Pigtail fibră LC singlemode ULTIMODE PG-55S (1m, G.652.D, 9/125) - 1

      Pigtail fibră LC singlemode ULTIMODE PG-55S (1m, G.652.D, 9/125)

      521 lei
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      Livrare în 1-2 zile
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      SEAP

      Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns