- Gata cu cablurile care atârnă din dulapul RACK!
- G-8B/R este un patch panel BNC este destinat organizării cablurilor coaxiale în cabinete rack
- Izolarea galvanică a masei conectorilor față de ramă permite conectarea fără probleme a separatoarelor, limitatoarelor de tensiune şi a altor echipamente
| Număr de porturi video: | 8 buc. BNC mamă |
| Număr de intrări video: | 8 buc. BNC mamă |
| Izolare galvanică față de cadru: | ![]() |
| Schemă montaj: | A19-FRAME / A10-FRAME - Rack 19" / Rack 10" |
| Carcasă: | Plăcuţă PCB |
| Culoare: | Negru |
| Temperatură de lucru / umiditate relativă: | -50 °C ... 55 °C / < 95 % |
| Greutate: | 0.09 kg |
| Dimensiuni: | 216 x 40 x 32 mm |
| Producător: | DELTA |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Număr de porturi video:
- 8 buc. BNC mamă
- Număr de intrări video:
- 8 buc. BNC mamă
- Izolare galvanică față de cadru:
- Da
- Schemă montaj:
- A19-FRAME / A10-FRAME - Rack 19" / Rack 10"
- Carcasă:
- Plăcuţă PCB
- Culoare:
- Negru
- Temperatură de lucru / umiditate relativă:
- -50 °C ... 55 °C / < 95 %
- Greutate:
- 0.09 kg
- Dimensiuni:
- 216 x 40 x 32 mm
- Producător:
- DELTA
- Garanţie:
- 3 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare












