- Gata cu cablurile care atârnă din dulapul RACK!
- G-20F/R19 este destinat pentru conectarea comodă şi sigură a cablurilor coaxiale pentru TV SAT
- Se poate monta în dulap RACK
| Număr de porturi video: | 20 buc. F mamă |
| Număr de intrări video: | 20 buc. F mamă |
| Izolare galvanică față de cadru: | ![]() |
| Schemă montaj: | Rack 19" |
| Carcasă: | Metalică |
| Culoare: | Negru |
| Temperatură de lucru / umiditate relativă: | -50 °C ... 55 °C / < 95 % |
| Greutate: | 0.320 kg |
| Dimensiuni: | 483 x 45 x 30 mm / Rack 19" 1 U |
| Producător: | DELTA |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Număr de porturi video:
- 20 buc. F mamă
- Număr de intrări video:
- 20 buc. F mamă
- Izolare galvanică față de cadru:
- Da
- Schemă montaj:
- Rack 19"
- Carcasă:
- Metalică
- Culoare:
- Negru
- Temperatură de lucru / umiditate relativă:
- -50 °C ... 55 °C / < 95 %
- Greutate:
- 0.320 kg
- Dimensiuni:
- 483 x 45 x 30 mm / Rack 19" 1 U
- Producător:
- DELTA
- Garanţie:
- 3 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs











