- Alarma OR-MA-711 este dedicată locuinţelor, apartamentelor, garajelor, magazinelor, birourilor, depozitelor, remorcilor de camping, ş.a.m.d.
- Mini alarma wireless este comandată cu ajutorul telecomenzii (armare/dezarmare). Alarma vă informează prin intermediul unui semnal sonor dacă detectează mişcare în zona protejată
| Utilizare: | Intern |
| Tip senzor: | PIR |
| Rază de acţiune: | 6 m (detector) |
| Unghi de detecţie: | 110 ° |
| Metode de alarmare: | Sirenă alarmă ≥ 100 dB / 30 m |
| Reglare sensibilitate: | ![]() |
| Nu reacționează la animale de casă: | ![]() |
| Caracteristici principale: | Telecomandă - 1 buc. (în set), Rază de acţiune radio (în spaţiu deschis) : 30 m Rezistenţă la condițiile de mediu Atenționare baterie slabă Deserveşte până la 4 telecomenzi : 433.92 MHz |
| Alimentare: | Detector mișcare cu alarmă : 3 x bateria LR6 (AA) Telecomandă : 1 x Baterie litiu-ion 3 V CR2032 în set |
| Greutate: | 0.09 kg - Detector mișcare cu alarmă 0.02 kg - Telecomandă |
| Dimensiuni: | 56 x 132 x 70 mm - Detector mișcare cu alarmă 33 x 65 x 8 mm - Telecomandă |
| Producător: | ORNO |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Utilizare:
- Intern
- Tip senzor:
- PIR
- Rază de acţiune:
- 6 m (detector)
- Unghi de detecţie:
- 110 °
- Metode de alarmare:
- Sirenă alarmă
≥ 100 dB / 30 m - Reglare sensibilitate:
- Nu
- Nu reacționează la animale de casă:
- Nu
- Caracteristici principale:
- Telecomandă - 1 buc. (în set), Rază de acţiune radio (în spaţiu deschis) : 30 m
- Rezistenţă la condițiile de mediu
- Atenționare baterie slabă
- Deserveşte până la 4 telecomenzi : 433.92 MHz
- Alimentare:
- Detector mișcare cu alarmă : 3 x bateria LR6 (AA)
- Telecomandă : 1 x Baterie litiu-ion 3 V CR2032 în set
- Greutate:
- 0.09 kg - Detector mișcare cu alarmă
- 0.02 kg - Telecomandă
- Dimensiuni:
- 56 x 132 x 70 mm - Detector mișcare cu alarmă
- 33 x 65 x 8 mm - Telecomandă
- Producător:
- ORNO
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs










