- OR-MA-701 este gândit a informaq despre accesul persoanelor în raza sa de acțiune, de exemplu, intrări, depozite sau alte locații în care accesul este restricționat
- Echipamentul vă informează cu ajutorul unui semnal sonor (gong sau alarmă) când detectează mișcare în raza sa de acțiune
| Utilizare: | De interior |
| Tip senzor: | PIR |
| Rază de acţiune: | 4 ... 5 m |
| Metode de alarmare: | selectare prin comutare : Gong Sirenă alarmă ~ 85 dB/m |
| Reglare sensibilitate: | ![]() |
| Nu reacționează la animale de casă: | ![]() |
| Alimentare: | 6 V DC / 300 mA (nu include alimentator) 4 x bateria LR6 (AA) (nu este inclus în set) |
| Temperatură de lucru: | 0 °C ... 40 °C |
| Greutate: | 0.13 kg |
| Dimensiuni: | 72 x 82 x 122 mm |
| Producător: | ORNO |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Utilizare:
- De interior
- Tip senzor:
- PIR
- Rază de acţiune:
- 4 ... 5 m
- Metode de alarmare:
- selectare prin comutare :
- Gong
- Sirenă alarmă ~ 85 dB/m
- Reglare sensibilitate:
- Nu
- Nu reacționează la animale de casă:
- Nu
- Alimentare:
- 6 V DC / 300 mA (nu include alimentator)
- 4 x bateria LR6 (AA) (nu este inclus în set)
- Temperatură de lucru:
- 0 °C ... 40 °C
- Greutate:
- 0.13 kg
- Dimensiuni:
- 72 x 82 x 122 mm
- Producător:
- ORNO
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare











