Acest website colectează date personale și folosește cookie-uri. Pentru mai multe informații, faceti click aici.

Adaptor cuplă fibră optică ST - ST singlemode

Cuplă optică de adaptare AD-ST/ST singlemode - conectează două cuple optice ST; ... Vezi mai mult
      Adaptor cuplă fibră optică ST - ST singlemode  - 1
      Adaptor cuplă fibră optică ST - ST singlemode
      Adaptor cuplă fibră optică ST - ST singlemode
      Cod produs:AD-ST/ST
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      262 lei
      Livrare în 1-2 zile
      Ultimele produse în stoc
      Transport gratuit peste 1000 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit
      AD-ST/ST

      Fișă tehnică

      Tip
      simplex
      Mufa 1
      ST
      Mufa 2
      ST
      Tip fibră
      Singlemode

      produse în această categorie

      Adaptor cuplă fibră optică ST - ST singlemode  - 1

      Adaptor cuplă fibră optică ST - ST singlemode

      262 lei
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      Livrare în 1-2 zile
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      SEAP

      Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns