- Carcasă pentru centrala SATEL împreună cu alimentarea
- Carcasă metalică de interior cu protecţie foarte bună împotriva coroziunii
| Spațiu pentru acumulator: | 17 Ah |
| Transformator: | 50 VA |
| Tensiunea transformatorului: | 16 V AC, 18 V AC, 20 V AC |
| Curent: | max. 3 A |
| Versiune: | Prin înșurubare |
| Alimentator inclus în set: | ![]() |
| Material: | Metal/tablă- vopsit în câmp electrostatic |
| Culoare: | Alb |
| Caracteristici principale: | Carcasa este distanţată de perete |
| Greutate: | 3.96 kg |
| Dimensiuni: | 400 x 325 x 98 mm |
| Producător: | PULSAR |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Spațiu pentru acumulator:
- 17 Ah
- Transformator:
- 50 VA
- Curent:
- max. 3 A
- Versiune:
- Prin înșurubare
- Alimentator inclus în set:
- Da
- Material:
- Metal/tablă- vopsit în câmp electrostatic
- Culoare:
- Alb
- Caracteristici principale:
- Carcasa este distanţată de perete
- Greutate:
- 3.96 kg
- Dimensiuni:
- 400 x 325 x 98 mm
- Producător:
- PULSAR
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs















