- Carcasă metalică de interior cu protecţie foarte bună împotriva coroziunii
| Material: | Metal |
| Culoare: | Alb |
| Funcție tamper: | Contact TAMPER pentru deschiderea carcasei |
| Solicitarea ieşirii TAMPER: | max. 500 mA @ 50 V DC |
| Indice protecție IP: | IP20 |
| Închidere cu cheie: | ![]() |
| Caracteristici principale: | În set sunt incluse 2 chei Placă de montare detașabilă |
| Utilizare: | CA-4V KLED CA-6 KLED CA 10 KLED INT-KLCDS-BL INT-KLCDS-GR |
| Greutate: | 0.84 kg |
| Dimensiuni: | 195 x 178 x 51 mm |
| Producător: | PULSAR |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Material:
- Metal
- Culoare:
- Alb
- Funcție tamper:
- Contact TAMPER pentru deschiderea carcasei
- Solicitarea ieşirii TAMPER:
- max. 500 mA @ 50 V DC
- Închidere cu cheie:
- Da
- Caracteristici principale:
- În set sunt incluse 2 chei
- Placă de montare detașabilă
- Utilizare:
- CA-4V KLED
- CA-6 KLED
- CA 10 KLED
- INT-KLCDS-BL
- INT-KLCDS-GR
- Greutate:
- 0.84 kg
- Dimensiuni:
- 195 x 178 x 51 mm
- Producător:
- PULSAR
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
















