- Splitterul permite alegerea unei surse de semnal și conectarea acesteia către ieșire
- HDMI-SW-3/1 este dotat cu o funcție de comutare inteligentă, la detectarea unei noi surse de semnal HDMI, switchul trece automat pe aceasta. La deconectarea semnalului HDMI, switchul trece automat la următoarea sursă HDMI.
| Număr de intrări HDMI: | 3 buc. |
| Număr de ieşiri HDMI: | 1 buc. |
| Standarde HDMI suportate: | 1.3b |
| Formate audio suportate: | LPCM, Dolby-AC3, DTS7.1, Dolby True HD, DTS-HD |
| Puterea max. conumată: | < 1 W |
| Rezoluții suportate: | 720i, 720p, 1080i, 1080p |
| HDCP: | ![]() |
| Alimentare: | Din cablul HDMI |
| Greutate: | 0.04 kg |
| Dimensiuni: | 66 x 66 x 16 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Părerea noastră
Echipament pasiv, nu necesită alimentare
Specificații
- Număr de intrări HDMI:
- 3 buc.
- Număr de ieşiri HDMI:
- 1 buc.
- Formate audio suportate:
- LPCM, Dolby-AC3, DTS7.1, Dolby True HD, DTS-HD
- Puterea max. conumată:
- < 1 W
- Rezoluții suportate:
- 720i, 720p, 1080i, 1080p
- HDCP:
- Da
- Alimentare:
- Din cablul HDMI
- Greutate:
- 0.04 kg
- Dimensiuni:
- 66 x 66 x 16 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare












