- Sistemul de prindere MC-515S este proiectat pentru fixarea proiectorului multimedia.
- Suportul permite înclinarea monitorului pe verticală, rotirea acestuia pe orizontală precum și setarea înălțimii
- Se poate monta pe tavan
- Sarcina maxim suportată este de 10 kg
- Montajul se va face pe un suport capabil de a duce greutatea echipamentului precum și a suportului
| Sarcină suportată: | 10 kg |
| Distanţă de la suprafaţa de montare: | 100 mm sau 170 mm de la tavan |
| Distanţa dintre orificiile pentru fixarea proiectorului: | Ø 130 ... 320 mm |
| Culoare: | Argintie |
| Înclinaţie pe verticală: | -15 ° ... 15 ° |
| Rotaţie pe orizontală: | 360 ° |
| Greutate: | 0.96 kg |
| Dimensiuni: | max. Ø 320 x 170 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Sarcină suportată:
- 10 kg
- Distanţă de la suprafaţa de montare:
- 100 mm sau 170 mm de la tavan
- Distanţa dintre orificiile pentru fixarea proiectorului:
- Ø 130 ... 320 mm
- Culoare:
- Argintie
- Înclinaţie pe verticală:
- -15 ° ... 15 °
- Rotaţie pe orizontală:
- 360 °
- Greutate:
- 0.96 kg
- Dimensiuni:
- max. Ø 320 x 170 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs














