- Sirenă externă destinată semnalizării optice și acustice a efracţiei în cazul sistemelor de alarmă
- Semnalizarea optică prin LED-uri, semnalizarea acustică este generată printr-un transductor piezoelectric
- Carcasa exterioară a sirenei este fabricată din policarbonat rezistent la lovire, fiind aşadar foarte rezistentă la şocurile mecanice, având și un aspectul estetic plăcut chiar şi după ani îndelungaţi de utilizare
- Carcasă solidă ce oferă protecţie tip antivandal
| Nivel de presiune sonoră: | 120 dB |
| Funcţii cheie: | Detecție tamper (desprindere de pe suport şi deschidere carcasă) |
| Curent maxim consumat: | 270 mA |
| Acumulator intern: | ![]() |
| Culoare: | Albastru |
| Temperatură de lucru: | -35 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.92 kg |
| Alimentare: | 12 V DC ± 15% (alimentare de la sursă externă) |
| Dimensiuni: | 148 x 254 x 64 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Funcţii cheie:
- Detecție tamper (desprindere de pe suport şi deschidere carcasă)
- Curent maxim consumat:
- 270 mA
- Acumulator intern:
- Nu
- Culoare:
- Albastru
- Temperatură de lucru:
- -35 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.92 kg
- Alimentare:
- 12 V DC ± 15% (alimentare de la sursă externă)
- Dimensiuni:
- 148 x 254 x 64 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare














