- Alarma de interior SPW-210-BL este destinată folosirii în sistemele de semnalizare a efracţiei
- Carcasa exterioară a sirenei este fabricată din policarbonat rezistent la lovire, fiind aşadar foarte rezistentă la şocurile mecanice, având și un aspectul estetic plăcut chiar şi după ani îndelungaţi de utilizare
- Carcasă solidă ce oferă protecţie tip antivandal
| Consum curent: | max. 110 mA |
| Culoare: | Albastru |
| Caracteristici principale: | Grade 2 |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Dimensiuni: | 87 x 133 x 37 mm |
| Alimentare: | 12 V DC |
| Greutate: | 0.15 kg |
| Alimentare: | ± 15% (alimentare de la sursă externă) |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare












