Acest website colectează date personale și folosește cookie-uri. Pentru mai multe informații, faceti click aici.

Patchcord SC-SC singlemode duplex 5 m

Tip conector: SC/UPC <-> SC/UPC ; Tip fibră optică: 9 / 125 µm ; Lungime: 5 m ; ... Vezi mai mult
      Patchcord SC-SC singlemode duplex 5 m - 1
      Patchcord SC-SC singlemode duplex 5 m
      Patchcord SC-SC singlemode duplex 5 m
      Cod produs:PC-2SC/2SC-5
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      Transport gratuit peste 1000 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit
      PC-2SC/2SC-5
      Patchcord SC-SC singlemode duplex 5 m - 1

      Patchcord SC-SC singlemode duplex 5 m

      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      SEAP

      Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns