Priză perete Fibră optică dubă SC/APC singlemode neagră Kontakt DGS2.01/49 Simon54

Dimensiunile tăvii de fixare: Îngropat, Clemă tip gheară cu șurub ; Tip conectori: 2 buc. SC-APC ; Culoare: N... Vezi mai mult
      Priză perete Fibră optică dubă SC/APC singlemode neagră Kontakt DGS2.01/49 Simon54
      Priză perete Fibră optică dubă SC/APC singlemode neagră Kontakt DGS2.01/49 Simon54
      Cod produs:DGS2.01/49-SIMON54
      Producător:KONTAKT Simon
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      8549 lei
      Livrare în 5-7 zile
      În stoc furnizor
      Transport gratuit peste 1000 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit
      KONTAKT Simon
      DGS2.01/49-SIMON54

      Fișă tehnică

      Categorie
      fără
      Montaj
      ingropat
      Tip priză
      Fibră optică
      Serie
      Simon54

      produse în această categorie

      Priză perete Fibră optică dubă SC/APC singlemode neagră Kontakt DGS2.01/49 Simon54

      8549 lei
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      Livrare în 5-7 zile
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      SEAP

      Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns