Kit prelungire fibră RDS 10m (patchcord+cupla SC/APC verde)

Kit de prelungire fibra optica de la RDS/Digi cu lungime de 10m si conectori verzi SC/APC. Acest kit format dintr-u... Vezi mai mult
    • Pachet
    Patchcord singlemode  SC/APC - SC/APC 3 m - 1
    Kit prelungire fibră RDS 10m (patchcord+cupla SC/APC verde)
    Kit prelungire fibră RDS 10m (patchcord+cupla SC/APC verde)
    Cod produs:KIT-RDS-10
    • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
    • SEAP? Publicăm imediat!
    • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
    1968 lei
    Livrare în 1-2 zile
    Ultimele produse în stoc
    Transport gratuit peste 1000 RON
    Retur gratuit
    Livrare rapidă
    Suport tehnic gratuit

    Kit de prelungire fibra optica de la RDS/Digi cu lungime de 10m si conectori verzi SC/APC. Acest kit format dintr-un patchcord optic cu conectori SC/APC și o cupla optica va permit mutarea modemului de la furnizor intr-o locatie unde semnalul sa fie mai bun sau undeva unde sa il puteti ascunde pentru a nu deraja vizual încăperea. 

    Tip conector: SC-APC <-> SC-APC
    Tip fibră optică: 9  / 125 µm
    Atenuarea: ≤ 0.3 dB
    Caracteristici principale: Standard: G.652D manta PVC
    Lungime: 10 m
    Garanţie: 2 ani
    KIT-RDS-10

    Fișă tehnică

    Tip
    simplex
    Lungime
    10m
    Tip cablu
    Patchcord FO
    Mufa 1
    SC/APC
    Mufa 2
    SC/APC
    Tip fibră
    Singlemode

    produse în această categorie

    Patchcord singlemode  SC/APC - SC/APC 3 m - 1

    Kit prelungire fibră RDS 10m (patchcord+cupla SC/APC verde)

    1968 lei
    Cerere ofertă instalator

    Cerere ofertă pentru firme instalatoare

    -+
    Livrare în 1-2 zile
    Cerere ofertă instalator

    Cerere ofertă pentru firme instalatoare

    -+
    SEAP

    Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns