- Doză de montaj pentru camere de supraveghere ce permite ascunderea conectorilor și cablurilor de conectare.
| Diametru sistem de prindere: | Ø 161 mm |
| Compatibil cu camerele: | DAHUA – documentaţia poate fi descărcată mai jos. |
| Material: | Aluminiu |
| Culoare: | Alb |
| Distanţă de la suprafaţa de montare: | 40 mm |
| Greutate: | 0.460 kg |
| Dimensiuni: | Ø 161 x 40 mm |
| Producător: | DAHUA |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Diametru sistem de prindere:
- Ø 161 mm
- Compatibil cu camerele:
- DAHUA – documentaţia poate fi descărcată mai jos.
- Material:
- Aluminiu
- Culoare:
- Alb
- Distanţă de la suprafaţa de montare:
- 40 mm
- Greutate:
- 0.460 kg
- Dimensiuni:
- Ø 161 x 40 mm
- Producător:
- DAHUA
- Garanţie:
- 3 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare

















