- Carcasă metalică cu montaj pe perete pentru instalarea echipamentelor de supraveghere precum DVR-uri sau NVR-uri
| Material: | Metal/tablă- vopsit în câmp electrostatic |
| Culoare: | Alb |
| Funcție tamper: | Contact TAMPER pentru deschiderea carcasei |
| Închidere cu cheie: | Capacul are posibilitatea de închidere cu 2 chei diferite |
| Dimensiuni exterioare: | 405 x 305 x 110 mm |
| Adecvat pentru DVR-uri: | cu dimensiuni mai mici de : 355 x 235 x 90 mm |
| Greutate: | 3.68 kg |
| Producător: | PULSAR |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Material:
- Metal/tablă- vopsit în câmp electrostatic
- Culoare:
- Alb
- Funcție tamper:
- Contact TAMPER pentru deschiderea carcasei
- Închidere cu cheie:
- Capacul are posibilitatea de închidere cu 2 chei diferite
- Dimensiuni exterioare:
- 405 x 305 x 110 mm
- Adecvat pentru DVR-uri:
- cu dimensiuni mai mici de : 355 x 235 x 90 mm
- Greutate:
- 3.68 kg
- Producător:
- PULSAR
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs















