- Senzorul magnetic semnalizează accesul într-o încăpere după distanţarea magnetului de la elementul de contact
| Detecţie: | Deschidere a ferestrelor sau a uşilor |
| Tensiunea maximă: | 20 V |
| Curent maxim suportat: | 20 mA |
| Distanţă de închidere: | 15 mm |
| Distanţă de deschidere: | 24 mm |
| Caracteristici principale: | Aluminiu |
| Culoare: | Argintie |
| Greutate: | 0.024 kg |
| Dimensiuni: | 36.3 x 8.6 x 11 m |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Detecţie:
- Deschidere a ferestrelor sau a uşilor
- Tensiunea maximă:
- 20 V
- Curent maxim suportat:
- 20 mA
- Distanţă de închidere:
- 15 mm
- Distanţă de deschidere:
- 24 mm
- Caracteristici principale:
- Aluminiu
- Culoare:
- Argintie
- Greutate:
- 0.024 kg
- Dimensiuni:
- 36.3 x 8.6 x 11 m
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare











