- KN-D2 este un contact magnetic pentru montare pe poartă în instalaţii simple
| Detecţie: | Deschidere poartă |
| Tensiunea maximă: | 20 V |
| Curent maxim suportat: | 400 mA |
| Distanţă de închidere: | 38 mm |
| Distanţă de deschidere: | 40 mm |
| Caracteristici principale: | Carcasă ermetică, metalică, ramforsată, Aluminiu Cabluri armate Lungime cablu : 30 cm |
| Greutate: | 0.18 kg |
| Dimensiuni: | 105.7 x 38 x 9.8 mm - Releu reed 105.8 x 15.8 x 15.4 mm - magnet |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Detecţie:
- Deschidere poartă
- Tensiunea maximă:
- 20 V
- Curent maxim suportat:
- 400 mA
- Distanţă de închidere:
- 38 mm
- Distanţă de deschidere:
- 40 mm
- Caracteristici principale:
- Carcasă ermetică, metalică, ramforsată, Aluminiu
- Cabluri armate
- Lungime cablu : 30 cm
- Greutate:
- 0.18 kg
- Dimensiuni:
- 105.7 x 38 x 9.8 mm - Releu reed
- 105.8 x 15.8 x 15.4 mm - magnet
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare














