- Tastatura ACCO-KLCDR-BG se foloseşte la extinderea interfeţei de control a sistemului de acces ACCO, ACCO NET
- Cu ajutorul acestuia puteţi configura sistemul şi introduce noi utilizatori
| Carduri compatibile: | Unique EM 125kHz (EM4001, EM4002, EM4003, EM4102) |
| Distanță de citire: | ≤ 5 cm |
| Tastatură integrată: | ![]() |
| Protocol comunicație: | SATEL |
| Caracteristici principale: | Ecran LCD, Semnalizare acustică Taste iluminate Iluminat albastru LED pentru semnalizarea stării sistemului şi a comunicării cu utilizatorul Moduri de identificare : Cartelă RFID / PIN Protecție antivandal |
| Culoare: | Gri |
| Alimentare: | 12 V DC |
| Consum curent: | 60 mA (Standby) 160 mA (max) |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Umiditatea relativă permisă: | 93 % ± 3 % (max) |
| Greutate: | 0.27 kg |
| Dimensiuni: | 140 x 126 x 26 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Carduri compatibile:
- Unique EM 125kHz (EM4001, EM4002, EM4003, EM4102)
- Distanță de citire:
- ≤ 5 cm
- Tastatură integrată:
- Da
- Protocol comunicație:
- SATEL
- Caracteristici principale:
- Ecran LCD,
- Semnalizare acustică
- Taste iluminate
- Iluminat albastru
- LED pentru semnalizarea stării sistemului şi a comunicării cu utilizatorul
- Moduri de identificare : Cartelă RFID / PIN
- Protecție antivandal
- Culoare:
- Gri
- Alimentare:
- 12 V DC
- Consum curent:
- 60 mA (Standby)
- 160 mA (max)
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Umiditatea relativă permisă:
- 93 % ± 3 % (max)
- Greutate:
- 0.27 kg
- Dimensiuni:
- 140 x 126 x 26 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare












