- Cititor de carduri de proximitate conectat la portul USB al calculatorului pentru afișarea rapidă a informaţiilor de pe carduri, brelocuri ş.a.m.d. în programele DLOADX, ACCO Soft, ACCO-SOFT-LT
| Carduri compatibile: | Unique EM 125kHz |
| Protocol comunicație: | USB |
| Alimentare: | de la portul USB |
| Sisteme de operare compatibile: | Windows |
| Greutate: | 0.012 kg |
| Dimensiuni: | 67 x 20 x 10 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Carduri compatibile:
- Unique EM 125kHz
- Protocol comunicație:
- USB
- Alimentare:
- de la portul USB
- Sisteme de operare compatibile:
- Windows
- Greutate:
- 0.012 kg
- Dimensiuni:
- 67 x 20 x 10 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare












