- Cablul UTP UTP/K6/305M/MTC este destinat rețelelor profesionale
- Pentru a ușura instalarea și măsurarea cablului, acesta este marcat la fiecare 1 m
| La cantitate de: | 305 m . Preț per 1m, se vinde doar la rolă întreagă |
| Tip: | UTP cat. 6 |
| Conductor central: | Ø 0.56 mm Cu=99.99%, Fir - AWG 23 |
| Rezistenţă: | 7.21 Ω / 100 m |
| Ecran: | ![]() |
| Înveliș exterior: | Ø 6.1 mm, PVC |
| Culoarea învelișului: | Gri |
| Caracteristici principale: | Parametrii superiori cerinţelor categoriei 6 |
| Temperatură de lucru: | -20 °C ... 70 °C |
| Greutate: | 40.84 kg/km |
| Producător: | METACON |
| Garanţie: | 10 ani |
Specificații
- La cantitate de:
- 305 m . Preț per 1m, se vinde doar la rolă întreagă
- Tip:
- UTP cat. 6
- Conductor central:
- Ø 0.56 mm Cu=99.99%, Fir - AWG 23
- Rezistenţă:
- 7.21 Ω / 100 m
- Ecran:
- Nu
- Înveliș exterior:
- Ø 6.1 mm, PVC
- Culoarea învelișului:
- Gri
- Caracteristici principale:
- Parametrii superiori cerinţelor categoriei 6
- Temperatură de lucru:
- -20 °C ... 70 °C
- Greutate:
- 40.84 kg/km
- Producător:
- METACON
- Garanţie:
- 10 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs







![Cablu UTP Cat.5E CCA verde Lanberg [305m] LANBERG - 1](https://ethercom.ro/827369-home_default/cablu-utp-cat5e-cca-verde-lanberg-305m-.jpg)
![Cablu UTP Cat.5E CCA Portocaliu Lanberg [305m] LANBERG - 1](https://ethercom.ro/826155-home_default/cablu-utp-cat5e-cca-portocaliu-lanberg-305m-.jpg)





