- Senzorul optic de sabotare SX6-TO este un echipament care detectează sabotarea senzorului piezoelectric din semnalizator.
- SX6-TO funcţionează ca o barieră infraroşu (IR)
| Detecţie: | Acoperire cu spumă |
| Metode de alarmare: | Diodă LED, Atenționare către centrală |
| Alimentare: | 12 V DC / 45 mA |
| Utilizare: | SD-6000 |
| Temperatură de lucru: | -25 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.012 kg |
| Dimensiuni: | 98 x 54 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Detecţie:
- Acoperire cu spumă
- Metode de alarmare:
- Diodă LED, Atenționare către centrală
- Alimentare:
- 12 V DC / 45 mA
- Utilizare:
- SD-6000
- Temperatură de lucru:
- -25 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.012 kg
- Dimensiuni:
- 98 x 54 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare












