Media convertor multimode gigabit (2 km, 1310nm,conector SC)

Convertor de ethernet rapid (Gigabit Ethernet) cablu de calculator <-> fibră optică multimodală; Conector ... Vezi mai mult
      Media convertor multimode gigabit (2 km, 1310nm,conector SC) - 1
      Media convertor multimode gigabit (2 km, 1310nm,conector SC)
      Media convertor multimode gigabit (2 km, 1310nm,conector SC)
      Media convertor multimode gigabit (2 km, 1310nm,conector SC)
      Media convertor multimode gigabit (2 km, 1310nm,conector SC)
      Media convertor multimode gigabit (2 km, 1310nm,conector SC)
      Cod produs:OMG2-MM
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      12837 lei
      Livrare în 1-2 zile
      Ultimele produse în stoc
      Transport gratuit peste 1000 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit
      OMG2-MM

      Fișă tehnică

      Conector
      SC
      Distanță
      2 km
      Tip fibră
      Multimode
      Viteză transmisie
      1 Gbps
      WDM
      nu

      produse în această categorie

      Media convertor multimode gigabit (2 km, 1310nm,conector SC) - 1

      Media convertor multimode gigabit (2 km, 1310nm,conector SC)

      12837 lei
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      Livrare în 1-2 zile
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      SEAP

      Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns