- Sistemul de prindere AX-HAMMER este conceput pentru a instala un televizor sau un monitor LCD / OLED pe perete.
- Se poate regla panoul pe verticală în intervalul 0 ... 15° şi se poate roti pe orizontală în intervalul ±45°
| Standard de fixare: | VESA 75, 100, 200, 200 x 100, 300, 400 x 200, 400, 600 x 400 |
| Dimensiune TV în ţoli: | 23 " ... 70 " |
| Sarcină suportată: | 50 kg |
| Distanţă de la suprafaţa de montare: | 83 ... 455 mm |
| Culoare: | Negru |
| Înclinaţie pe verticală: | 0 ° ... 15 ° |
| Rotaţie pe orizontală: | -45 ° ... 45 ° |
| Rotire ecran: | ![]() |
| Dimensiuni: | 670 x 430 x (83 ... 455) mm |
| Greutate: | 4.8 kg |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Standard de fixare:
- VESA 75, 100, 200, 200 x 100, 300, 400 x 200, 400, 600 x 400
- Dimensiune TV în ţoli:
- 23 " ... 70 "
- Sarcină suportată:
- 50 kg
- Distanţă de la suprafaţa de montare:
- 83 ... 455 mm
- Culoare:
- Negru
- Înclinaţie pe verticală:
- 0 ° ... 15 °
- Rotaţie pe orizontală:
- -45 ° ... 45 °
- Rotire ecran:
- Nu
- Dimensiuni:
- 670 x 430 x (83 ... 455) mm
- Greutate:
- 4.8 kg
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare
















