- Sirena externă optico-acustică SD-6000-R funcţionează în două moduri: optic (prin luminarea intermitentă a LED-urilor roșii) şi acustic (printr-un semnal acustic modulat de intensitate puternică)
- Semnalul acustic este generat cu ajutorul unei goarne
- Carcasă solidă ce oferă protecţie tip antivandal
- Carcasa exterioară a sirenei este fabricată din policarbonat rezistent la lovire, fiind aşadar foarte rezistentă la şocurile mecanice, având și un aspectul estetic plăcut chiar şi după ani îndelungaţi de utilizare
| Nivel de presiune sonoră: | 120 dB |
| Funcţii cheie: | Detecție tamper (desprindere de pe suport şi deschidere carcasă) Moduri de semnalizare Alimentare de avarie |
| Acumulator intern: | 12 V / 2.3 Ah (nu este inclus în set) |
| Temperatură de lucru: | -25 °C ... 70 °C |
| Alimentare: | 12 V DC ± 15% (alimentare de la sursă externă) |
| Curent maxim consumat: | 900 mA |
| Greutate: | 1.51 kg |
| Dimensiuni: | 230 x 230 x 65 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Funcţii cheie:
- Detecție tamper (desprindere de pe suport şi deschidere carcasă)
- Moduri de semnalizare
- Alimentare de avarie
- Acumulator intern:
- 12 V / 2.3 Ah (nu este inclus în set)
- Temperatură de lucru:
- -25 °C ... 70 °C
- Alimentare:
- 12 V DC ± 15% (alimentare de la sursă externă)
- Curent maxim consumat:
- 900 mA
- Greutate:
- 1.51 kg
- Dimensiuni:
- 230 x 230 x 65 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare












