- Detector PIR digital
- Echipamentul colaborează cu orice tip de centrală de alarmă cu senzori de tip 2EOL/NC (2 x 1.1 kΩ)
| Utilizare: | De interior |
| Senzor piroelectric: | Dublu |
| Tip senzor: | PIR |
| Rază de acţiune: | 12 x 20 m |
| Reglare sensibilitate: | cu 2 pași |
| Nu reacționează la animale de casă: | ![]() |
| Timp alarmare: | 2 s |
| Compensare digitală a temperaturii: | ![]() |
| Viteză de mişcare detectabilă: | 0.3 ... 3 m/s |
| Alimentare: | 12 V DC / 3 mA |
| Caracteristici principale: | Rezistori EOL 2 x 1.1 kΩ 2EOL/NC |
| Temperatură de lucru: | -30 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.03 kg |
| Dimensiuni: | 49 x 66 x 36 mm |
| Caracteristici principale: | 2EOL/NC |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Părerea noastră
Dimensiuni reduse
Specificații
- Utilizare:
- De interior
- Senzor piroelectric:
- Dublu
- Tip senzor:
- PIR
- Rază de acţiune:
- 12 x 20 m
- Reglare sensibilitate:
- cu 2 pași
- Nu reacționează la animale de casă:
- Nu
- Timp alarmare:
- 2 s
- Compensare digitală a temperaturii:
- Da
- Viteză de mişcare detectabilă:
- 0.3 ... 3 m/s
- Alimentare:
- 12 V DC / 3 mA
- Caracteristici principale:
- Rezistori EOL 2 x 1.1 kΩ 2EOL/NC
- Temperatură de lucru:
- -30 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.03 kg
- Dimensiuni:
- 49 x 66 x 36 mm
- Caracteristici principale:
- 2EOL/NC
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare
















