- TL-WR841N este un router broadband (pentru servicii xDSL sau modem pe cablu) şi un switch FastEthernet cu 4 porturi
- Funcția principală este de a oferi acces la Internet wireless și pe cablu UTP în case, afaceri medii sau mici sau locuri cu relativ puțini utilizatori
- Routerul TL-WR841N oferă funcții de control acces, QoS, iar serverul DHCP furnizează adrese IP echipamentelor conectare
- De asemenea, acesta poate furniza acces către servere virtuale, are funcție DMZ, jurnal și management de la distanţă
| Bandă de frecvenţe: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Tip antenă: | 2 x 5 dBi |
| Standarde: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Viteză de comunicaţie: | 300 Mbps |
| Procesor: | Atheros |
| Modulație: | CCK, OFDM, BPSK, QPSK |
| Porturi LAN: | 1 x 10/100 Mbps Uplink 4 x 10/100 Mbps LAN |
| Indicatoarele LED: | Power, System, LAN, WLAN, Act/Link (4 x Ethernet) |
| Senzitivitate receptor: | 270M: -68dBm@10% PER 130M: -68dBm@10% PER 108M: -68dBm@10% PER 54M: -68dBm@10% PER 11M: -85dBm@8% PER 6M: -88dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PER |
| DDNS: | No-IP DynDNS Comexe |
| Server DHCP: | ![]() |
| Actualizare firmware: | ![]() |
| Moduri de funcţionare: | Router, Bridge WDS |
| Protecții: | 64/128/152-bit WEP, WPA/WPA2 Tablou de acces / restricţionare definit pe adresele MAC ale cardurilor client Restricționarea accesului la Internet pe bază de adresă IP, MAC şi porturi TCP/IP |
| Interfaţa de management: | Browser web |
| Putere emisie: | max. 20 dBm |
| Alimentare: | 9 V DC / 600 mA (alimentator în set) |
| Caracteristici principale: | clonare adresă MAC Firewall Restricționare acces Internet Rutare statică / dinamică Switch cu 4 porturi inclus |
| Temperatură de lucru: | 0 °C ... 40 °C |
| Umiditatea relativă permisă: | max. 90 % (fără condensare) |
| Greutate: | 0.170 kg |
| Dimensiuni: | 192 x 130 x 33 mm |
| Producător: | TP-LINK |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Bandă de frecvenţe:
- 2.4 GHz ... 2.4835 GHz
- Tip antenă:
- 2 x 5 dBi
- Standarde:
- IEEE 802.11 b/g/n
- Viteză de comunicaţie:
- 300 Mbps
- Procesor:
- Atheros
- Porturi LAN:
- 1 x 10/100 Mbps Uplink 4 x 10/100 Mbps LAN
- Indicatoarele LED:
- Power, System, LAN, WLAN, Act/Link (4 x Ethernet)
- Senzitivitate receptor:
- 270M: -68dBm@10% PER
- 130M: -68dBm@10% PER
- 108M: -68dBm@10% PER
- 54M: -68dBm@10% PER
- 11M: -85dBm@8% PER
- 6M: -88dBm@10% PER
- 1M: -90dBm@8% PER
- DDNS:
- No-IP
- DynDNS
- Comexe
- Server DHCP:
- Da
- Actualizare firmware:
- Da
- Moduri de funcţionare:
- Router, Bridge WDS
- Protecții:
- 64/128/152-bit WEP, WPA/WPA2
Tablou de acces / restricţionare definit pe adresele MAC ale cardurilor client
Restricționarea accesului la Internet pe bază de adresă IP, MAC şi porturi TCP/IP - Interfaţa de management:
- Browser web
- Putere emisie:
- max. 20 dBm
- Alimentare:
- 9 V DC / 600 mA (alimentator în set)
- Caracteristici principale:
- clonare adresă MAC
- Firewall
- Restricționare acces Internet
- Rutare statică / dinamică
- Switch cu 4 porturi inclus
- Temperatură de lucru:
- 0 °C ... 40 °C
- Umiditatea relativă permisă:
- max. 90 % (fără condensare)
- Greutate:
- 0.170 kg
- Dimensiuni:
- 192 x 130 x 33 mm
- Producător:
- TP-LINK
- Garanţie:
- 3 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs















