- Modul de comandă cu relee pentru comutare curenți mari. Releele sunt o metodă sigură de comutare a curenților mari ce oferă o izolație galvanică bună între modulul de comandă și sarcina comandată
| Număr de relee: | 4 |
| Alimentare: | 10 ... 16 V DC |
| Consum curent: | 35 mA per releu la tensiunea de 12 V DC |
| Sarcină maximă releu: | 10 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Ieşire: | 4 x NO |
| Utilizare: | releu pentru electromagneți sau yale electromagnetice |
| Caracteristici principale: | Afișaj LED, Protecții : Supratensiune, Conectare inversă Carcasă rezistentă la stropire |
| Temperatură de lucru: | -25 °C ... 70 °C |
| Greutate: | 0.12 kg |
| Dimensiuni: | 118 x 91 x 37 mm |
| Producător: | DELTA |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Număr de relee:
- 4
- Alimentare:
- 10 ... 16 V DC
- Consum curent:
- 35 mA per releu la tensiunea de 12 V DC
- Ieşire:
- 4 x NO
- Utilizare:
- releu pentru electromagneți sau yale electromagnetice
- Caracteristici principale:
- Afișaj LED,
- Protecții : Supratensiune, Conectare inversă
- Carcasă rezistentă la stropire
- Temperatură de lucru:
- -25 °C ... 70 °C
- Greutate:
- 0.12 kg
- Dimensiuni:
- 118 x 91 x 37 mm
- Producător:
- DELTA
- Garanţie:
- 3 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs















