- Senzorii magnetici pot fi utilizaţi oriunde apare necesitatea verificării stării uşilor, ferestrelor sau a altor elemente mobile, de ex. pentru protejarea sau controlul accesului către anumite încăperi, echipamente, în sistemele de automatică ş.a.
- Contactul se montează pe suprafaţă
| Detecţie: | Deschidere a ferestrelor sau a uşilor |
| Tensiunea maximă: | 20 V |
| Curent maxim suportat: | 20 mA |
| Distanţă de închidere: | 29 mm |
| Distanţă de deschidere: | 30 mm |
| Caracteristici principale: | Material sintetic (ABS) Ieşire NC - magnetul apropiat de contactron - alarma nu se activează, conexiunile sunt închise |
| Culoare: | Maro |
| Greutate: | 0.02 kg |
| Dimensiuni: | 64 x 13 x 13 mm 64 x 19.5 x 13 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Detecţie:
- Deschidere a ferestrelor sau a uşilor
- Tensiunea maximă:
- 20 V
- Curent maxim suportat:
- 20 mA
- Distanţă de închidere:
- 29 mm
- Distanţă de deschidere:
- 30 mm
- Caracteristici principale:
- Material sintetic (ABS)
- Ieşire NC - magnetul apropiat de contactron - alarma nu se activează, conexiunile sunt închise
- Culoare:
- Maro
- Greutate:
- 0.02 kg
- Dimensiuni:
- 64 x 13 x 13 mm
- 64 x 19.5 x 13 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













