- Bolț electromagnetic reversibil ce nu se blochează cu ușa deschisă
| Tensiune nominală: | 10 ... 15 V DC |
| Consum curent: | 150 mA / 1200 mA - max. la pornire |
| Utilizare: | deschidere pe dreapta / deschidere pe stânga |
| Încuietoare cu clichet: | ![]() |
| Memorie mecanică: | ![]() |
| Deschisă fără alimentare (fail-safe): | , La căderea alimentării uşa se deblochează |
| Reglaj adâncime: | ![]() |
| Timp max. de acționare continuă: | continuu |
| Declanșarea întârziată.: | 0 s, 3 s, 6 s selectare prin comutare |
| Greutate: | 0.55 kg |
| Dimensiuni: | 200 x 42 x 34 mm |
| Producător: | ATLO |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Tensiune nominală:
- 10 ... 15 V DC
- Consum curent:
- 150 mA / 1200 mA - max. la pornire
- Utilizare:
- deschidere pe dreapta / deschidere pe stânga
- Încuietoare cu clichet:
- Nu
- Memorie mecanică:
- Nu
- Deschisă fără alimentare (fail-safe):
- Da
- Reglaj adâncime:
- Nu
- Timp max. de acționare continuă:
- continuu
- Declanșarea întârziată.:
- 0 s, 3 s, 6 s selectare prin comutare
- Greutate:
- 0.55 kg
- Dimensiuni:
- 200 x 42 x 34 mm
- Producător:
- ATLO
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs









, La căderea alimentării uşa se deblochează







