- Tastatura VERSA-LCD-GR este destinată controlului și programării centralelor de alarmă din seria VERSA
- Ecranul LCD mare simplifică semnificativ interacțiunea cu sistemul de alarmă afișănd foarte multe informații
| Compatibil cu: | VERSA |
| Funcţii cheie: | Iluminare verde a tastaturii LEDuri care prezintă starea de lucru a echipamentului Pornirea rapidă a modului standby cu ajutorul tastelor cu funcţii Alarme: INCENDIU, AUX, PANICĂ – controlat de la tastatură Semnalizare sonoră a evenimentelor din sistem Semnalizare pierdere comunicație cu centrala Detecție TAMPER cu microîntrerupător |
| Alimentare: | 12 V DC |
| Consum curent: | max. 130 mA |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.13 kg |
| Dimensiuni: | 115 x 95 x 23 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Compatibil cu:
- VERSA
- Funcţii cheie:
- Iluminare verde a tastaturii
- LEDuri care prezintă starea de lucru a echipamentului
- Pornirea rapidă a modului standby cu ajutorul tastelor cu funcţii
- Alarme: INCENDIU, AUX, PANICĂ – controlat de la tastatură
- Semnalizare sonoră a evenimentelor din sistem
- Semnalizare pierdere comunicație cu centrala
- Detecție TAMPER cu microîntrerupător
- Alimentare:
- 12 V DC
- Consum curent:
- max. 130 mA
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.13 kg
- Dimensiuni:
- 115 x 95 x 23 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













