- Tastatură cu microprocesor pentru sisteme de alarmă
- Tastatura informează asupra stării de funcționare cu ajutorul led-urilor și a semnalelor auditive
| Compatibil cu: | INTEGRA |
| Curent comutat la tensiune de DC 24V: | max. 2 A |
| Funcţii cheie: | releu pentru electromagneți sau yale electromagnetice intrare pentru detecție închidere ușă Alarme: INCENDIU, AUX, PANICĂ – controlat de la tastatură Detecție TAMPER cu microîntrerupător LEDuri care prezintă starea de lucru a echipamentului Butoane iluminate albastru |
| Alimentare: | 12 V DC |
| Consum curent: | max. 66 mA |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.11 kg |
| Dimensiuni: | 80 x 126 x 23 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Compatibil cu:
- INTEGRA
- Curent comutat la tensiune de DC 24V:
- max. 2 A
- Funcţii cheie:
- releu pentru electromagneți sau yale electromagnetice
- intrare pentru detecție închidere ușă
- Alarme: INCENDIU, AUX, PANICĂ – controlat de la tastatură
- Detecție TAMPER cu microîntrerupător
- LEDuri care prezintă starea de lucru a echipamentului
- Butoane iluminate albastru
- Alimentare:
- 12 V DC
- Consum curent:
- max. 66 mA
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.11 kg
- Dimensiuni:
- 80 x 126 x 23 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs














