- Tastatura VERSA-LCDR-WH este destinată controlului și programării centralelor de alarmă din seria VERSA, VERSA Plus
- Ecranul LCD mare simplifică semnificativ interacțiunea cu sistemul de alarmă afișănd foarte multe informații
- Cititorul de carduri de proximitate inclus permite operarea sistemului fără utilizarea parolei
| Compatibil cu: | VERSA, VERSA Plus |
| Funcţii cheie: | Taste iluminate LEDuri care prezintă starea de lucru a echipamentului Pornirea rapidă a modului standby cu ajutorul tastelor cu funcţii Alarme: INCENDIU, AUX, PANICĂ – controlat de la tastatură Semnalizare sonoră a evenimentelor din sistem Semnalizare pierdere comunicație cu centrala Cititor RFID Detecție TAMPER cu microîntrerupător Utilizare simplă |
| Alimentare: | 12 V DC |
| Consum curent: | max. 65 mA |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Conform cu normele: | EN50130-5, Clasa II EN 50131, Grade 2 |
| Greutate: | 0.24 kg |
| Dimensiuni: | 139 x 124 x 22 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Compatibil cu:
- VERSA, VERSA Plus
- Funcţii cheie:
- Taste iluminate
- LEDuri care prezintă starea de lucru a echipamentului
- Pornirea rapidă a modului standby cu ajutorul tastelor cu funcţii
- Alarme: INCENDIU, AUX, PANICĂ – controlat de la tastatură
- Semnalizare sonoră a evenimentelor din sistem
- Semnalizare pierdere comunicație cu centrala
- Cititor RFID
- Detecție TAMPER cu microîntrerupător
- Utilizare simplă
- Alimentare:
- 12 V DC
- Consum curent:
- max. 65 mA
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Conform cu normele:
- EN50130-5, Clasa II
- EN 50131, Grade 2
- Greutate:
- 0.24 kg
- Dimensiuni:
- 139 x 124 x 22 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs














