- Sursă de alimentare industrială cu montaj pe şină TS35/7.5 sau 15 DIN, cu plajă largă de temperaturi de funcționare (până la 70°C)
| Tip alimentator: | În comutație |
| Tensiune de alimentare: | 90 ... 264 V AC |
| Tensiune ieşire: | 24 V DC |
| Reglaj tensiune ieșire: | 20.0 ... 24.48 V |
| Curent maxim: | 3.8 A |
| Putere: | 91.2 W |
| Număr ieşiri: | 2 buc. |
| Randament: | > 87 % |
| Tip carcasă: | DIN |
| Rezistenţa la vibraţii: | ![]() |
| Protecții: | Scurtcircuit La supraîncărcare Supratensiune |
| Temperatură de lucru / umiditate relativă: | -25 °C ... 71 °C / 5 ... 95 % |
| Greutate: | 0.345 kg |
| Dimensiuni: | 90 x 91 x 56 mm |
| Producător: | Delta Electronics |
| Garanţie: | 5 ani |
Specificații
- Tip alimentator:
- În comutație
- Tensiune de alimentare:
- 90 ... 264 V AC
- Tensiune ieşire:
- 24 V DC
- Reglaj tensiune ieșire:
- 20.0 ... 24.48 V
- Curent maxim:
- 3.8 A
- Putere:
- 91.2 W
- Număr ieşiri:
- 2 buc.
- Randament:
- > 87 %
- Tip carcasă:
- DIN
- Rezistenţa la vibraţii:
- Da
- Protecții:
- Scurtcircuit
- La supraîncărcare
- Supratensiune
- Temperatură de lucru / umiditate relativă:
- -25 °C ... 71 °C / 5 ... 95 %
- Greutate:
- 0.345 kg
- Dimensiuni:
- 90 x 91 x 56 mm
- Producător:
- Delta Electronics
- Garanţie:
- 5 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs

















