- Sursă de alimentare cu carcasă metalică solidă
- Funcţionarea alimentatorului este semnalizată printr-un LED amplasat pe carcasă
- Sursa de alimentare este stabilizată și acceptă până la 18 dispozitive cu o sarcină maximă de 0,9A fiecare.
- Fiecare linie de curent este protejată cu o siguranţă polimerică şi este prevăzută cu un LED care informează asupra prezenței tensiuni la ieşire
- În cazul funcționării în regim continuu (24h/24) consumul nu trebuie să depăşească 80% din curentul maxim furnizat
- Vă rugăm să asigurați o răcire adecvată echipamentului în timpul funcționării!
- Atenție! Alimentatorul nu este dotat cu un limitator de curent
| Tip alimentator: | În comutație |
| Tensiune ieşire: | 12 V DC |
| Reglaj tensiune ieșire: | 11 ... 13 V |
| Curent ieșire maxim (total): | 10 A |
| Afișaj LED: | ![]() |
| Tensiune intrare: | 230 V AC |
| Putere: | 120 W (durată scurtă 145W) |
| Număr ieşiri: | 18 |
| Conector: | Reglete |
| Tip carcasă: | Metalică, montată pe perete |
| Închidere cu cheie: | ![]() |
| Greutate: | 1.95 kg |
| Dimensiuni: | 315 x 207 x 55 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Tip alimentator:
- În comutație
- Tensiune ieşire:
- 12 V DC
- Reglaj tensiune ieșire:
- 11 ... 13 V
- Curent ieșire maxim (total):
- 10 A
- Afișaj LED:
- Da
- Tensiune intrare:
- 230 V AC
- Putere:
- 120 W (durată scurtă 145W)
- Număr ieşiri:
- 18
- Conector:
- Reglete
- Tip carcasă:
- Metalică, montată pe perete
- Închidere cu cheie:
- Da
- Greutate:
- 1.95 kg
- Dimensiuni:
- 315 x 207 x 55 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs

















