- Sistemul de prindere AX-MAGNUM este conceput pentru a instala un televizor sau un monitor LCD / OLED pe perete.
- Sistemul de prindere permite reglarea simplă a unghiului de aplecare al monitorului
- Sarcina maxim suportată este de 30 kg
- Suportul include o nivelă care permite montarea rapidă şi cu precizie
| Standard de fixare: | VESA max. 600 x 400 |
| Dimensiune TV în ţoli: | 32 " ... 65 " |
| Sarcină suportată: | 30 kg |
| Distanţă de la suprafaţa de montare: | 58 mm |
| Culoare: | Negru |
| Înclinaţie pe verticală: | -15 ° ... 5 ° |
| Rotaţie pe orizontală: | ![]() |
| Rotire ecran: | ![]() |
| Caracteristici principale: | În set : Dibluri Ø 8 x 50 mm |
| Greutate: | 1.27 kg |
| Dimensiuni: | 640 x 420 x 50 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Standard de fixare:
- VESA max. 600 x 400
- Dimensiune TV în ţoli:
- 32 " ... 65 "
- Sarcină suportată:
- 30 kg
- Distanţă de la suprafaţa de montare:
- 58 mm
- Culoare:
- Negru
- Înclinaţie pe verticală:
- -15 ° ... 5 °
- Rotaţie pe orizontală:
- Nu
- Rotire ecran:
- Nu
- Caracteristici principale:
- În set : Dibluri Ø 8 x 50 mm
- Greutate:
- 1.27 kg
- Dimensiuni:
- 640 x 420 x 50 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare
















