- Sistem de prindere din aluminiu pentru carcase
- Sistem de prindere pe perete
| Potrivit pentru carcase: | DAHUA – documentaţia poate fi descărcată mai jos. |
| Material: | Aluminiu - vopsit în câmp electrostatic |
| Sarcină suportată: | max. 4 kg |
| Culoare: | Alb |
| Orientare: | pe două planuri |
| Greutate: | 0.56 kg |
| Dimensiuni: | 100 x 146 x 264 mm |
| Producător: | DAHUA |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Potrivit pentru carcase:
- DAHUA – documentaţia poate fi descărcată mai jos.
- Material:
- Aluminiu - vopsit în câmp electrostatic
- Sarcină suportată:
- max. 4 kg
- Culoare:
- Alb
- Orientare:
- pe două planuri
- Greutate:
- 0.56 kg
- Dimensiuni:
- 100 x 146 x 264 mm
- Producător:
- DAHUA
- Garanţie:
- 3 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare
















